Корзина
514 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Большое пополнение товара!Купить по суперцене

Сегодня работаем в ограниченном режиме в связи с КАРАНТИНОМ! Не все товары доступны к заказам! Все интересующие вас вопросы можно задать по телефонам: +380934662287 +380938054334 Все заказы будут обработаны в ближайшее время.

+380 (93) 466-22-87
+380934662287
+380938054334
Интернет-магазин одежды «6KM»
Корзина

Постельное белье, подушки, одеяла, наматрасники

Постільна білизна оптом.

Для здорового сну і комфортного відпочинку кожній людині потрібно якісну постільну білизну. Без нього неможливо створити домашній затишок. Ця оптова продукція - засіб забезпечення гігієни і чистоти в готелях і будинках відпочинку. Без постільної білизни неможливо уявити собі медичні установи. І, звичайно, дрібний опт цього товару замовляють для дитячих дошкільних установ - дитячу білизну треба для забезпечення комфортної тихої години.

Саме тому кожен роздрібний магазин повинен мати можливість закупити оптом і запропонувати надалі своїм покупцям краща білизна від вітчизняних і зарубіжних виробників. Наш інтернет-магазин "6km.com.ua" надає вам таку можливість. До співпраці ми також запрошуємо представників готельного бізнесу, муніципальних і адміністративних організацій. Готові гарантувати низькі ціни і висока якість усієї представленої на нашому сайті продукції.

1 2
Одеяла, подушки, матрасы являются одним из самых универсальных товаров в каждом доме. А если это качественная продукция, то ей вообще нет цены. А цена в интернет-магазине 6km.com.ua на подушки, одеяла и ватные матрасы будет Вас удивлять и радовать. Теперь каждый сможет купить подушку, одеяло, либо ватный матрас. На наших одеялах и подушка Ваш сон превратится в удовольствие!